Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta7) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
