Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta7) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Theme
lt: Tema

en: About
lt: Apie

en: Weight for @title
lt: @title svoris
