Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta7) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: About
ne: बारेमा
