Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta8) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Theme
gl: Tema

en: About
gl: Información

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
