Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta8) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: About
he: אודות

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
