Layout Builder Quick Add (1.1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Theme
el: Θέμα

en: About
el: Περί

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
el: Προειδοποίηση: Δώστε την μόνο σε αξιόπιστους ρόλους, αυτή η άδεια έχει επιπτώσεις στην ασφάλεια.

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
