Layout Builder Quick Add (1.1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Theme
hi: थीम

en: About
hi: के बारे में

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
