Layout Builder Quick Add (1.1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Default
vi: Mặc định

en: Theme
vi: Sắc thái

en: About
vi: Giới thiệu

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
vi: Cảnh báo: Chỉ cấp quyền này cho các vai trò đáng tin; quyền này ảnh hưởng lớn tới sự bảo mật của hệ thống.

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
