Layout Builder Quick Add (1.2.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Default
fr: Par défaut

en: Theme
fr: Thème

en: About
fr: À propos

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fr: Attention : ne l'attribuer qu'à des rôles de confiance ; cette permission touche à la sécurité.

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title
