Layout Builder Quick Add (1.2.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: About
km: អំពី

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
km: ព្រមាន​ ៖ សូម​ផ្តល់​នូវ​តួនាទី​ដែល​ទុក​ចិត្ត​ប៉ុណ្ណោះ សិទ្ធិនេះ​មាន​ការ​បង្ហាញ​នូវ​ការ​ព្រមានសុវត្ថិភាព​ ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
