Layout Builder Restrictions (3.0.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Save
gu: સાચવો

en: Region
gu: ક્ષેત્ર
