Layout Builder Restrictions (3.0.4) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: Region
ar: منطقة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Block
ar: صندوق

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Layout ID
ar: معرف النسق

en: Custom block types
ar: أنواع الصناديق المخصصة
