Layout Builder Restrictions (3.0.4) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Category
fi: Kategoria

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Region
fi: Alue

en: Block
fi: Lohko

en: Category ID
fi: Kategorian ID

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Custom block types
fi: Kustomoidut lohkotyypit
