Layout Builder Restrictions (3.0.4) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Category
id: Kategori

en: Back
id: Kembali

en: Save
id: Simpan

en: Region
id: Wilayah

en: Block
id: Blok

en: Block ID
id: ID blok

en: Category ID
id: ID Kategori

en: Weight for @title
id: Bobot @title

en: Layout ID
id: ID Tata Letak

en: Custom block types
id: Jenis blok khusus

en: Layout Builder
id: Pembuat Tata Letak
