Layout Builder Restrictions (3.0.4) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Category
kk: Категория

en: Save
kk: Сақтау

en: Region
kk: Аумақ

en: Block
kk: Блок
