Layout Builder Restrictions (3.0.4) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Category
ro: Categorie

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: Region
ro: Regiune

en: Block
ro: Bloc

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Layout ID
ro: ID-ul aspectului

en: Custom block types
ro: Tipuri de bloc personalizate
