Layout Builder Restrictions (8.x-2.10) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: Block
am: ጥምር
