Layout Builder Restrictions (8.x-2.10) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Category
es: Categoría

en: Back
es: Atrás

en: Save
es: Guardar

en: Region
es: Región

en: Block
es: Bloque

en: Block ID
es: ID del Bloque

en: Plugin
es: Extensión

en: Category ID
es: ID de categoría

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: Layout ID
es: ID de diseño

en: Custom block types
es: Tipos de bloques personalizados
