Layout Builder Restrictions (8.x-2.10) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Category
et: Kategooria

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Region
et: Regioon

en: Block
et: Plokk

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Layout ID
et: Paigutuse ID

en: Custom block types
et: Kohandatud plokitüübid
