Layout Builder Restrictions (8.x-2.10) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: ID
th: ไอดี

en: Category ID
th: รหัสหมวดหมู่

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
