Layout Builder Restrictions (8.x-2.11) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Category
eu: Kategoria

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Region
eu: Atal

en: ID
eu: IDa

en: Block
eu: Blokea

en: Category ID
eu: Kategori IDa

en: Custom block types
eu: Egokitutako bloke motak
