Layout Builder Restrictions (8.x-2.11) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Category
ku: پۆل

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Region
ku: ناوچە

en: Block
ku: بلۆک

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
