Layout Builder Restrictions (8.x-2.12) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Region
km: តំបន់

en: Block
km: ប្លុក

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
