Layout Builder Restrictions (8.x-2.13) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Operations
da: Handlinger

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Category
da: Kategori

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: Block
da: Blok

en: Block ID
da: Blok ID

en: Category ID
da: Kategori ID

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Custom block types
da: Brugerdefinerede bloktyper

en: Layout Builder
da: Layout Bygger
