Layout Builder Restrictions (8.x-2.14) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Back
fil: Bumalik

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Block
fil: Tipak
