Layout Builder Restrictions (8.x-2.14) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Category
mn: Ангилал

en: Save
mn: Хадгалах

en: Region
mn: Бүс

en: Block
mn: Хавтан
