Layout Builder Restrictions (8.x-2.14) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Category
mr: वर्ग

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Region
mr: क्षेत्र

en: ID
mr: आय डी

en: Block
mr: भाग
