Layout Builder Restrictions (8.x-2.15) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Save
ht: Anrejistre

en: Block
ht: Blòk
