Layout Builder Restrictions (8.x-2.19) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Category
hr: Kategorija

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Region
hr: Regija

en: Block
hr: Blok

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
