Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Category
eu: Kategoria

en: Save
eu: Gorde

en: Role
eu: Rol

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Layouts
eu: Diseinuak

en: Custom block types
eu: Egokitutako bloke motak
