Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Category
fr: Catégorie

en: Save
fr: Enregistrer

en: Role
fr: Rôle

en: Blocks
fr: Blocs

en: Layouts
fr: Mises en page

en: Override defaults
fr: Supplanter les paramètres par défaut

en: Layout ID
fr: ID mise en page

en: Custom block types
fr: Types de bloc personnalisé
