Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Category
fa: دسته بندی

en: Save
fa: ذخیره

en: Role
fa: نقش

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Layouts
fa: آرایش‌ها

en: Override defaults
fa: رونویسی پیش‌فرض‌ها

en: Custom block types
fa: انواع بلوک‌های سفارشی
