Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Category
oc: Categoria

en: Save
oc: Enregistrar

en: Role
oc: Ròtle

en: Blocks
oc: Blòts

en: Layouts
oc: Mesas en pagina

en: Override defaults
oc: Sobreescriu los valors per defaut
