Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Category
lt: Kategorija

en: Save
lt: Saugoti

en: Role
lt: Rolė

en: Blocks
lt: Blokai
