Layout Builder Restrictions By Role (1.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Category
eo: Kategorio

en: Save
eo: Konservu

en: Blocks
eo: Blokoj
