Layout Builder Styles (2.1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Required
hu: Szükséges

en: Label
hu: Címke

en: Section
hu: Szakasz

en: ID
hu: Azonosító

en: Block
hu: Blokk

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Classes
hu: Osztályok

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Checkboxes
hu: Jelölőnégyzetek

en: Styles
hu: Stílusok

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő
