Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Section
et: Sektsioon

en: Block
et: Plokk

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Style
et: Stiil

en: Classes
et: Klassid

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Styles
et: Stiilid
