Layout Builder Styles (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Block
eu: Blokea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Styles
eu: Estiloak
