Layout Builder Usage Reports (1.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Language
be: Мова

en: Label
be: Подпіс

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Bundle
be: Набор
