Layout Builder Usage Reports (1.0.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Label
fi: Tunnus

en: Custom
fi: Oma

en: Filter
fi: Suodatus

en: Node Title
fi: Kirjoituksen otsikko

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Report
fi: Raportoi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Node language
fi: Solmun kieli

en: Node Bundle
fi: Solmunippu
