Layout Builder Usage Reports (1.0.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Node ID
ja: ノードID

en: Label
ja: ラベル

en: Custom
ja: カスタム

en: Filter
ja: フィルター

en: Node Title
ja: ノードタイトル

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Report
ja: レポート

en: Bundle
ja: バンドル

en: Node language
ja: ノード言語

en: Node Bundle
ja: ノードバンドル

en: Plugin ID
ja: プラグインID
