Layout Builder Usage Reports (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Label
km: ស្លាក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Filter
km: តម្រង
