Layout Builder Usage Reports (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Label
sk: Označenie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
