Layout Builder Usage Reports (1.0.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Label
uk: Мітка

en: Custom
uk: Власний

en: Filter
uk: Фільтр

en: Node Title
uk: Заголовок матеріалу

en: Provider
uk: Постачальник

en: Report
uk: Звіт

en: Bundle
uk: Пакет

en: Node language
uk: Мова матеріалу

en: Block Type
uk: Тип блоку

en: Node Bundle
uk: Пакет матеріалу

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну
