Layout Builder Usage Reports (1.0.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Label
hu: Címke

en: Custom
hu: Egyéni

en: Filter
hu: Szűrő

en: Node Title
hu: Tartalomcím

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Report
hu: Beszámoló

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Node language
hu: Tartalom nyelve

en: Node Bundle
hu: Tartalom mezőköteg

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója
