Layout Builder Usage Reports (1.0.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Label
lv: Etiķete

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Node language
lv: Satura valoda

en: Block Type
lv: Bloka veids
