Layout Builder Usage Reports (1.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Label
oc: Etiqueta

en: Custom
oc: Personalizat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Bundle
oc: Paquet
