Layout Builder Usage Reports (1.0.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Node ID
ca: ID del node

en: Label
ca: Etiqueta

en: Filter
ca: Filtra

en: Node Title
ca: Títol del node

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Report
ca: Informe

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Node language
ca: Idioma del node

en: Block Type
ca: Tipus de bloc

en: Plugin ID
ca: ID del connector
