Layout Builder Usage Reports (1.0.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Node ID
pt: ID do nó

en: Label
pt: Etiqueta

en: Filter
pt: Filtro

en: Node Title
pt: Título do nó

en: Provider
pt: Fornecedor

en: Report
pt: Relatório

en: Bundle
pt: Pacote

en: Node language
pt: Idioma do nó

en: Node Bundle
pt: Pacote de Nós

en: Plugin ID
pt: ID do plugin
