Layout Builder Usage Reports (1.0.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Label
ro: Etichetă

en: Filter
ro: Filtru

en: Node Title
ro: Titlu Nod

en: Provider
ro: Furnizor

en: Bundle
ro: Pachet

en: Node language
ro: Limbă nod

en: Node Bundle
ro: Pachetul Nodului

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
